Site ve Forum Üyeliği Anlaşma Şartları

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ !

1-) Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli sebeb olamaz.

2-) Siteye üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak Yetkileri sınırlarındaki tüm bölümlere erişim kazanırlar (Bazı özel admin ve yetkili bölümleri hariç).

3-) Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı yahut rahatsız edici herhangi bir şikayet durumunda, düzenleme yapılabilir. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır.

4-) Okunabilirliği ve forumun işlevselliğini zorlaştırabilecek, görüntü kirliliğine neden olabilecek her türlü yazı stilinin-renginin, grafiğin, mesaj biçimlendirmesinin kullanımı yasaktır. Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan konu başlıkları kullanmayınız.

5-)Sitemiz resmi bir Ddrneğe ait olduğundan  dolayı yasa dışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.)metaryellerin yayımlanması ayrıca  Türkiye Cumhuriyeti ve İslamiyet karşıtı yazı ve görsellerin paylaşımı yasaktır. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bize SancakDer Foruma aittir.

6-) Ayrımcılığa neden olabilecek, her tür münakaşa  ve tartışma yasaktır.(Burası bilgi paylaşım formudur.)

7-) Reklam Yaparcasına Forumda Dikkat Çekecek Şekilde Forum Yada Web Sitelerinin Linki Yayınlamak Yasaktır. Diğer Şekillerde Linklerini Paylaşmanızda Sakınca Yoktur

😎 Forum ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da şikayetçi olduğunuz bir konu olduğunda, foruma yazmak yerine Bize Ulaşın formunu kullanınız.

9-) Forumda tartışma çıkarılması kesinlikle yasaktır. Uyarılar dikkate alınmalıdır.

10-) İmza ve avatarlarda kullanılan resimlerin boyutu uygun olmalıdır.Herhangi bir şekilde tahrik edici,hakaret içeren yada islam ahlakına ve kültürümüze aykırı grafikler,resimler kullanmak yasaktır !

11-) Başkalarına ait kişisel bilgileri forum aracılığı ile paylaşmak yasaktır. (Adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi)

12-) Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul etmiş sayılırsınız.Biz bu bilgilerin üçüncü şahıslara verilmeyeceğinin garantisini veriyoruz.Ancak bütün dikkat ve çabamıza rağmen elimizde olmayan durumlardan dolayı da herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bütün bunları kabul ediyorsanız:  Aramıza Hoşgeldiniz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.